Contactpersonen BPV

Heeft u een stageplaats beschikbaar voor een van onze studenten? Bent u erkend leerbedrijf of wilt u dat worden? Hieronder vindt u een overzicht van al onze contactpersonen per Academie en richting.

Voor algemene vragen over samenwerking of stagemogelijkheden kunt u terecht bij:
 

Academie voor Economie en Ondernemen

 

Financieel en Handel 
 Naam:  Maria Di Donna
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.di.donna@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51607849

 

Financieel
 Naam:  Mirjam Zielhuis
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.zielhuis@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51741219

 

Handel
 Naam:  Mohamed Ouatiq
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.ouatiq@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-23281292

 

Financieel en Secretarieel (niet op woensdag aanwezig)
 Naam:  Melien Nijhof
 Functie:  Docent
 Mail:  m.nijhof@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-30061856

 

Juridisch
 Naam:  Sharon Nijland
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  s.nijland@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-20428658

 

Juridisch (indien Sharon afwezig)                   
 Naam:  Hetty Beekman
 Mail:  h.beekman@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-53617185

 

MHBO Academie

MHBO Commercieel
 Naam:  Marleen Gieselbach – Holweg
 Functie:  BPV-consulent
 Mail: m.gieselbach@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-12582191


MHBO Financieel
 Naam:  Mirjam Zielhuis
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.zielhuis@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51741219

 

MHBO Commercieel
 Naam:  Rita Appel
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  r.appel@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-10888865

 

Academie voor Techniek

 

Techniek Bouwkunde Regulier/Infra
 Naam:  Ton van Seeters
 Functie:  Docent
 Mail: Ton.van.seeters@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  06-25705146

 

Techniek Bouwkunde Vormgeving
 Naam:  Ton van Seeters
 Functie:  Docent
 Mail: Ton.van.seeters@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  06-25705146

  

Middekader Engineering niveau 4
 Naam:  Ruud Rouvoet
 Functie:  Docent
 Mail:  r.rouvoet@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51296886

 

ICT Academie

ICT Academie
 Naam:  Mirjam de Kort
 Functie: Bpv coördinator
 Mail: M.de.kort@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 0625705073

Sportacademie Utrecht

Sportacademie
 Naam:  Willemijn Rommens
 Functie:  Docent
 Mail: bpvbureau.sportacademie@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-21593203


Sportacademie
 Naam:  Sacha de Gruiter
 Functie:  Docent
 Mail: S.de.Gruiter@mboutrecht.nl

Of

bpvbureau.sportacademie@mboutrecht.nl

 Mobielnummer:  06-21593203

 

Utrechtse Dansacademie

Dansacademie
 Naam:  Inge Breedveld-Yark
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  i.yark@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-55883642

 

Utrechtse Zorgacademie

Verzorgende/Verpleging niveau 3/4
 Naam:  Elske van der Voort
 Functie:  Instructeur
 Mail:  e.van.der.voort-van.kuik@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-55239063

 

Verzorgende/Verpleging niveau 3/4
 Naam:  Irma Geerars
 Functie:  Docent
 Mail:  i.geerars@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-11734531

 

Academie voor Welzijn

Welzijn
 Naam:  Ruth Sas
 Functie:  BPV-coördinator
 Mail:  r.sas@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-2815275
 Mobielnummer:  06-15064582

 

Welzijn
 Naam:  Ilse Lammers
 Functie:  BPV-bureau medewerker
 Mail:  BPV-weno@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-2815275

Event Academie

Event Academie
 Naam:  Jantien Roelofs
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  rfj@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-12536240

 

Event Academie
 Naam:  Karen Lewis
 Functie:  BPV-bureau
 Mail: k.lewis@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-11430742

 

Academie voor Horeca en Toerisme

Horeca
 Naam:  Hans Boekhout
 Functie:  Docent
 Mail:  h.boekhout@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-5112050
 Mobielnummer:  06-53297711

 

Toerisme
 Naam:  Rob van Dijk
 Functie:  Docent
 Mail:  r.van.dijk@mboutrecht.nl


Toerisme
 Naam:  Wendy Tagage
 Functie:  Docent
 Mail:  w.tagage@mboutrecht.nl

 

Toerisme
 Naam:  Michele Josemans
 Functie:  BPV-coördinator
 Mail:  m.josemans@mboutrecht.nl

 

Entree-opleidingen

AKA (niveau 1) & ECO Handel/administratie (niveau 2)
 Naam:  Maria Di Donna
 Functie:  BVP-consulent
 Mail:  M.di.donna@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51607849

 

Herman Brood Academie

HBA Toasted (leerbedrijf)
 Naam:  Suzanne van Amelsvoort
 Functie:  Docent
 Mail:  suzanne@hermanbroodacademie.nl
 Mobielnummer:  06-53419108

 

HBA externe stages
 Naam:  Tijs Keverkamp
 Functie:  Extern
 Mail:  tijs@hermanbroodacademie.nl
 Mobielnummer:  06-51270138

 

Niveau 2 Opleidingen

HZW niveau 2
 Naam:  Annette van Rooijen
 Functie:  BPV-coördinator
 Mail:  Annette.van.rooijen@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-2815291
 Mobielnummer:  06-51157058