Contactpersonen BPV

Heeft u een stageplaats beschikbaar voor een van onze studenten? Bent u erkend leerbedrijf of wilt u dat worden? Hieronder vindt u een overzicht van al onze contactpersonen per Academie en richting.

Voor algemene vragen over samenwerking of stagemogelijkheden kunt u terecht bij:
 

Academie voor Economie en Ondernemen

Financieel niveau 2 en Handel 
 Naam:  Maria Di Donna
 Functie:  BPV-coördinator
 Mail:  m.di.donna@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51607849

 

Financieel niveau 3 en 4
 Naam: Mirjam Zielhuis/
Ingrid van Straaten/
Melien Nijhof
 Functie: BPV-consulent
 Mail: m.zielhuis@mboutrecht.nl
i.van.straaten@mboutrecht.nl
m.nijhof@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-51741219
06-51601941
06-30061856

 

Handel
 Naam:  Mohamed Ouatiq
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.ouatiq@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-23281292

 

Secretarieel 
 Naam:  Melien Nijhof
 Functie:  Docent
 Mail:  m.nijhof@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-30061856

 

Juridisch / HRM                   
 Naam:
Functie:
 Hetty Beekman
Docent, BPV consulent en coördinator
 Mail:  h.beekman@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-53617185

 

 

MHBO Academie

MHBO Commercieel
 Naam:  Marleen Gieselbach – Holweg
 Functie:  BPV-consulent
 Mail: m.gieselbach@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-12582191

 

MHBO Commercieel
 Naam:  Rita Appel
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  r.appel@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-10888865

 

MHBO Financieel
 Naam:  Mirjam Zielhuis
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.zielhuis@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-51741219

 

MHBO Financieel
 Naam:  Melien Nijhof
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.nijhof@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-30061856

 

Academie voor Techniek

Techniek Bouwkunde Regulier/Infra
 Naam:  Kees de Graauw
 Functie:  Docent
 Mail: k.de.graauw@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  06-25705060

 

Techniek Bouwkunde Vormgeving
 Naam:  Kees de Graauw
 Functie:  Docent
 Mail: k.de.graauw@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  06-25705060

  

Middekader Engineering niveau 4
 Naam:  Simon Musch
 Functie:  Docent
 Mail:  s.musch@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-27229156

 

ICT Academie

ICT Academie
 Naam:  Mirjam de Kort
 Functie:  Bpv coördinator
 Mail:  bpv-ICT@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-25705073


Sportacademie Utrecht

Sportacademie
 Naam:  Willemijn Rommens
 Functie:  Docent
 Mail:  w.rommens@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-25705139

 

Sportacademie
 Naam:  Sacha de Gruiter
 Functie:  Docent
 Mail: S.de.Gruiter@mboutrecht.nl
Of
bpvbureau.sportacademie@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-11436454

 

Utrechtse Dansacademie

Dansacademie
 Naam:  Lisa Dirkse
 Functie:  BPV-consulent
 Mail: l.dirkse@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-25763695

 

Utrechtse Zorgacademie

Verzorgende/Verpleging niveau 3/4
 Naam:  Elske van der Voort
 Functie:  BPV-coördinator 1e en 2e leerjaar
 Mail:  e.van.der.voort-van.kuik@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-55239063

 

Verzorgende/Verpleging niveau 3/4
 Naam:  Irma Geerars
 Functie:  Docent
 Mail:  i.geerars@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-11734531

 

Academie voor Welzijn

Welzijn
 Naam:  Ruth Sas
 Functie:  BPV-coördinator
 Mail:  r.sas@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-2815275
 Mobielnummer:  06-15064582

 

Welzijn
 Naam:  Ilse Lammerts
 Functie:  BPV-bureau medewerker
 Mail:  i.lammerts@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-2815275

 

Helpende Zorg en Welzijn niveau 2
 Naam:  Annette van Rooijen
 Functie:  BPV-coördinator
 Mail:  Annette.van.rooijen@mboutrecht.nl
 Telefoonnummer:  030-2815291
 Mobielnummer:  06-51157058


Event Academie

Event Academie
 Naam:  Mieke Viering
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.viering@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-25705180 

 

Event Academie
 Naam:  Irene Hagemans
 Functie:  BPV-consulent
Mail:  i.hagemans@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-11364816


Academie voor Horeca en Toerisme

Horeca
 Naam:  Hans Boekhout
 Functie:  Docent
 Mail: h.boekhout@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-21716064

 

 Horeca en Toerisme
 Naam:  Inge Breedveld-Yark
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  i.yark@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-55883642

 

 Horeca en Toerisme
 Naam:  Michèle Josemans
 Functie:  BPV-consulent
 Mail:  m.josemans@mboutrecht.nl
 Mobielnummer: 06-54922009

 

Entree-opleidingen

AKA (niveau 1) & ECO Handel/administratie (niveau 2)
 Naam:  Mefayr Aydin
 Functie:  Docent
 Mail:  m.aydin@mboutrecht.nl
 Mobielnummer:  06-25694769

 

Herman Brood Academie

HBA Toasted (leerbedrijf)
 Naam:  Suzanne van Amelsvoort
 Functie:  BPV coördinator
 Mail:  suzanne@hermanbroodacademie.nl
 Mobielnummer:  06-53419108

HBA Toasted (leerbedrijf)
 Naam:  Lori McKenzie
 Functie:  BPV consulent
 Mail: lori@hermanbroodacademie.nl
 Mobielnummer: 06-28113211