Contact voor bedrijven

Heeft u tips of suggesties voor MBO Utrecht? Heeft u nog vragen? Of wilt u in contact komen docenten van een specifieke sectoren of deel uit maken van het netwerk van relaties van MBO Utrecht?

Voor algemene vragen kunt u een e-mail sturen naar bpvservicepunt@mboutrecht.nl.

Hieronder vindt u per studierichting de contactpersoon voor vragen over stage en leerbedrijven.

Contactpersonen over stage en leerbedrijven

  • Niveau 2 opleidingen

    HZW niveau 2
    Naam:  Annette van Rooijen
    Functie:  BPV-coördinator
    Mail:  Annette.van.rooijen@mboutrecht.nl
    Telefoonnummer:  030-2815291
    Mobielnummer:  06-51157058

  • Financieel en Handel

    Financieel

    Naam: Mirjam Zielhuis
    Functie: BPV-consulent
    Mail: m.zielhuis@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-51741219

    Naam: Ingrid van Straaten
    Functie: BPV-consulent
    Mail: i.van.straaten@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-51601941

    Handel

    Naam:  Maria Di Donna
    Functie:  BPV-coördinator
    Mail:  m.di.donna@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-51607849

    Naam:  Mohamed Ouatiq
    Functie:  BPV-consulent
    Mail:  m.ouatiq@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-23281292

    Naam: Gusta Schoonheim
    Functie: BPV-consulent
    Mail: g.schoonheim@mboutrecht.nl
    Mobiel: 06-51981327

  • Secretarieel

    Naam: Annemarie van Buuren
    Functie: docent
    Mail: a.van.buuren@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-25705034

    Naam: Ingrid van Straaten
    Functie: docent
    Mail: i.van.straaten@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-51601941

  • Juridisch / HRM

    Naam:  Hetty Beekman
    Functie: Docent, BPV consulent en coördinator
    Mail:  h.beekman@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-53617185

  • Marketing en commerciële economie

    Naam:  Marleen Gieselbach – Holweg
    Functie:  BPV-consulent
    Mail: m.gieselbach@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-12582191

  • Marketing, journalistiek en communicatie

    Naam:  Rita Appel
    Functie:  BPV-consulent
    Mail:  r.appel@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-10888865

  • Bouwkunde

    Naam:  Kees de Graauw
    Functie:  Docent
    Mail: k.de.graauw@mboutrecht.nl
    Telefoonnummer:  06-25705060

  • Engineering

    Naam:  Ruud Rouvoet
    Functie:  Docent
    Mail:  r.rouvoet@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-51296886

  • ICT

    Niveau 2 en 3 opleidingen ICT:

    Naam:  Remy Amagar
    Functie: BPV consulent
    Mail: RUAR@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:06-11184021

    Niveau 4 opleidingen ICT:

    Naam:  Mirjam de Kort
    Functie:  BPV coördinator
    Mail:  MMKT@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-25705073

  • Sport

    Naam: Eddy Dekker
    Functie: docent
    Mail: e.dekker@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-15490773

  • Dans

    Naam:  Lisa Dirkse
    Functie:  BPV-consulent
    Mail: l.dirkse@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-25763695

  • Zorg & welzijn

    Verzorgende/Verpleging niveau 3/4

    Naam:  Elske van der Voort
    Functie:  BPV-coördinator 1e en 2e leerjaar
    Mail:  eekk@mboutrecht.nl
    Mobielnummer:  06-55239063

    Naam: Irma Geerars
    Functie: BPV-coördinator 1e en 2e leerjaar
    i.geerars@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-11734531

    Welzijn

    Naam:  Ilse Lammerts
    Functie:  BPV-bureau medewerker
    Mail:  i.lammerts@mboutrecht.nl
    Telefoonnummer:  06-27200596

  • Event Academie

    Naam:  Mieke Viering
    Functie:  BPV-consulent
    Mail:  m.viering@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-25705180

    Naam:  Irene Hagemans
    Functie:  BPV-consulent
    Mail:  i.hagemans@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-11364816

  • Horeca en Toerisme

    Horeca

    Naam:  Hans Boekhout
    Functie:  Docent
    Mail: h.boekhout@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-21716064

    Horeca en Toerisme

    Naam:  Inge Breedveld-Yark
    Functie:  BPV-consulent
    Mail:  i.yark@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-55883642

    Horeca en Toerisme

    Naam:  Michèle Josemans
    Functie:  BPV-consulent
    Mail:  m.josemans@mboutrecht.nl
    Mobielnummer: 06-54922009

  • Herman Brood Academie / HBA Toasted (leerbedrijf)

    Naam:  Johanneke Kranendonk
    Functie:  BPV coördinator
    Mail:  johanneke@hermanbroodacademie.nl
    Mobielnummer:  06-43096936

    Naam:  Lori McKenzie
    Functie:  BPV consulent
    Mail: lori@hermanbroodacademie.nl
    Mobielnummer: 06-28113211