Ambassadeursgala 2025

20 mei 2025

Tijdens het jaarlijkse Ambassadeursgala op 19 mei in Apeldoorn, zijn studenten, leerbedrijven, praktijkopleiders en onderwijsteams in het zonnetje gezet die het afgelopen jaar hebben uitgeblonken. Zo toont de mbo-sector zijn trots en waardering voor vakmanschap en talentontwikkeling.

Nieuwe Landelijk Ambassadeursteam mbo 2025

Team Zuid is het nieuwe Landelijk Ambassadeursteam mbo 2025. Zij wonnen van Team Noord en Midden met een krachtige pop-upinstallatie die laat zien: het mbo is waardevol, toekomstgericht en verdient erkenning. De opdracht voor de teams was om een mbo experience te ontwikkelen: een tijdelijke tentoonstelling die laat zien hoe mbo’ers de wereld draaiende houden.

Tekst gaat door onder de afbeelding

Trots op Team Midden

Ook de studenten van Team Midden hielden een bevlogen pitch waarin werd benadrukt dat het mbo de zuurstof is van de maatschappij. Hun idee was om een ‘MBO Boom’ te maken en  deze te plaatsen op verschillende locaties door heel Nederland. Denk hierbij aan verschillende supermarkten, bibliotheken en scholen, een prachtig beeld over hoe sterk en belangrijk het mbo is. Ondanks dat dit idee niet gekozen is door het publiek, zijn wij ontzettend trots op de prestatie die Team Midden in korte tijd heeft neergezet.

Tekst gaat door onder de afbeelding

Trots op Loeka

Loeka, ambassadeur van MBO Utrecht, heeft een leerzame leuke tijd achter de rug. “Ik heb superveel geleerd van de afgelopen maanden en gisteravond was geweldige ervaring. De samenwerking met Team Midden ging ook erg goed en ik heb hier leuke contacten aan overgehouden” We zijn supertrots op Loeka en zijn deelname aan dit mooie initiatief van Ditismbo!