Ben je geïnteresseerd in de wereld van geld, financiën en belastingen? Houd je van werken met cijfers en is de geldstroom van een bedrijf bij jou in goede handen? Vind je het een uitdaging om anderen hierover te informeren en adviseren? Kies dan voor de opleiding Business Administration & Control Specialist bij de Academie voor Economie en Ondernemen van MBO Utrecht!
Mijn opleiding bedrijfseconomie is een goede voorbereiding op het hbo.
Voor deze opleiding betaal je lesgeld als je op 1 augustus ouder bent dan 18 jaar. Verder moet je rekening houden met de aanschaf van een laptop en kosten voor boeken en andere leermiddelen. Daarvoor moet je rekening houden met onderstaande kosten (ongeveer):
Leerjaar 1: €520,-
Leerjaar 2: €610,-
Leerjaar 3: €250,-
Laptop: €500,-
Ben je klantgericht en nauwkeurig? Werk je graag met cijfers en houd je ervan om dingen uit te zoeken en te analyseren? Heb je bovendien interesse in digitale ontwikkelingen, ben je communicatief vaardig en vind je het leuk om anderen te adviseren? Dan past deze opleiding bij jou!
5 redenen om voor de opleiding Business Administration & Control Specialist te kiezen:
Je kunt met deze brede opleiding op veel plekken terecht. Denk aan administratie- en accountantskantoren, binnen het bedrijfsleven, bij de overheid enzovoort. Je kunt bijvoorbeeld gaan werken als bedrijfsadministrateur/junior assistent-accountant op een financiële afdeling.
Veel van onze studenten stromen ook door naar een hbo-opleiding. Zij kiezen bijvoorbeeld voor Accountancy, Bedrijfskunde, Bedrijfseconomie, maar ook voor hele andere richtingen.
Bij MBO Utrecht draait het om jou. Bij ons mag je zijn wie je bent en word je gezien. Wij geloven in jou.
3 redenen om voor MBO Utrecht te kiezen:
Meer weten over MBO Utrecht? Kijk dan hier verder voor alle praktische informatie.
Na je aanmelding start de kennismaking. We nodigen je uit voor de verplichte kennismakingsactiviteiten en vragen je een Digitaal Doorstroom Dossier aan te maken. De activiteiten zijn bedoeld om jou een nog beter beeld te geven van de opleiding en het beroep. En om te kijken of de opleiding past bij wat jij wil, kan en leuk vindt.
Wil je nog dit schooljaar starten? Onder bepaalde voorwaarden is dat bij deze opleiding mogelijk. Meld je hieronder aan, dan nemen wij vervolgens contact met je op.
Daltonlaan 300
+31 (0) 6 257 050 51 (WhatsApp)
De AcademieFinancieel
Academie voor Economie en Ondernemen
Juridisch en HRM
Academie voor Economie en Ondernemen
Management Support
Academie voor Economie en Ondernemen
Academie voor Economie en Ondernemen
Volg ons
Je kan ons volgen op de volgende socials